Romelu Lukaku se odmítl podepsat jen fanouškovi Interu

27/06/24 - Útočník Romelu Lukaku se pořád nevyrovnal s tím, že ho Inter odmítl po té, co jednal za jeho zády s Juventusem a několik dní jeho ředitelům a hráčům nebral telefony, když už byl jeho trvalý přestup z Chelsea konečně domluvený. Jeho nepochopitelné jednání pokračuje a Inter zřejmě nemá hodně rád. Jaký paradox oproti rokům, kdy za něj hrál nebo si vynucoval v mezidobí návrat z Chelsea a prohlašoval, že první odchod z Interu byla jeho největší chyba.

Před pár dny ho požádal na Euru o autogram fanoušek Interu. Reakce hráče byla neuvěřitelná. "Před pár dny před druhým zápasem jsme byli na belgickém soustředění. Hráči vycházeli ven a Lukaku se zastavil. Zmínil jsem se, že fandím Interu," řekl fanoušek pro kanál FCIN1908 Twich. "A že jsem smutný z toho, jak jeho příběh u nás skončil. On nereagoval. Pak jsem se ho zeptal na možnost, že by se v budoucnu vrátil do Interu a on odpověděl, že nevím, co je Inter."

"Moje dcera měla dres Interu Lautara, a když jsem ho požádal, aby mi ho podepsal, odmítl to. Podepisoval dresy AC Milána, Juventusu, Bayernu - ale ne nám. Když jsme ho požádali o společnou fotku, ani o tom neuvažoval," pokračoval fanoušek. "Zastavil se, aby se vyfotil s fanouškem v dresu Juventusu Dybalou, a pak odešel."

Čestný to chlapec Romelu Lukaku. Na Euru dal zatím tři branky a ani jedna neplatila...

Autor: Lukáš Pekárek

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy