Mehdi Taremi již brzy oficiálně hráčem Interu, jeho idolem je brazilský Ronaldo

27/06/24 - Mehdi Taremi se za pár dní stane oficiálně hráčem Interu. Jedenatřicetiletý íránský forvard odejde z Porta coby volný hráč a podepíše dvouletou smlouvu s opcí na další rok v hodnotě 3 milionů eur za sezónu. Nyní Taremi poskytl rozhovor pro calciomercato.com:

„V Interu musí každý prokázat, že je na nejvyšší úrovni. V tomto týmu se musíte snažit být špičkovým hráčem. Existují nabídky, které nevyžadují velké rozhodování a ta od Nerazzurri byla jednou z nich. Měl jsem krátký rozhovor s Inzaghim a okamžitě jsem řekl ano, protože má o mně skvělé mínění. Hrát za Inter bude vzrušující."

"S Portem jsem měl jen jednu schůzku, abych si promluvil o prodloužení smlouvy. Vznesl jsem své požadavky a oni mi řekli ne. To byl konec. Portugalsko ale považuji za svůj druhý domov. Vzkázal jsem, že zůstanu fanouškem Porta na celý život.

Taremi okomentoval i nabídky ze Saúdské Arábie a jiných týmů z Evropy. „Nikdy jsem je nebral v úvahu, hledal jsem příležitosti k růstu, chtěl jsem jít k silným týmům. Několik klubů v Evropě projevilo zájem, ale nikdo neposlal oficiální nabídku. Kontaktovaly mě tři nebo čtyři kluby v Anglii, dva nebo tři kluby v Itálii a jeden z nejlepších klubů ve Španělsku."

Nakonec Taremi odhalil, jaké si vybere u nového zaměstnavatele číslo. "Pokud je dres s číslem 99 volné, vyberu si ho. O Fenômeno (brazilský Ronaldo) je mým idolem,“ zakončil nově příchozí útočník.

Autor: Tomáš Lorenc

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy