Steven Zhang chce druhou zlatou hvězdu na dres

11/11/23 - Steven Zhang, ktorý je momentálne v Číne a pripravuje sa na žalobu od Čínskej stavebnej banky, ktorá žiada 300 miliónov, nalieha na manažment Interu, aby všetko podriadili víťazstvu v Serie A. Inter pod vedením Stevena Zhanga už raz Scudetto 🛡v sezóne 2020/2021 získal, avšak oslavy vzhľadom na kovidové opatrenia neboli ani zďaleka také, aké urobilo AC Milan o sezónu neskôr, keď celé Miláno odelo do farieb. Milánske ulice sfarbené do konkurenčných farieb sú vryté do jeho pamäte, tým skôr, že vzťahy s Gerrym Cardinalom sú teraz vlažné a chladné, a to nielen kvôli otázke štadióna.

Šéf Interu tuší, že jeho čas v meste módy sa kráti. Pôžičku, ktorú má od Oak tree s určitosťou nebudú schopní majitelia Suningu splatiť z vlastných zdrojov. Neexistuje lepší spôsob, ako ukončiť svoje pôsobenie v klube než poriadnou oslavou majstrovského titulu a zároveň sa zapísať do slávnej histórie il Biscione ako prezident, ktorý získal druhú hviezdu .

Samozrejme, stále existuje šanca, že sa Zhangovcom podarí refinancovať úver, ktorý ma splatnosť 20.5.2024. Finálne rozhodnutie o ďalšej budúcnosti chcú majitelia urobiť počas Vianoc. Nech už to dopadne akokoľvek, my si ich pôsobenie budeme navždy pamätať ako na obdobie, kedy sa La Beneamata vrátila späť na pozície, ktoré jej historicky patria.

Autor: Rastislav Jusko

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy