Mistři Itálie 2023/24

Zprávy o Interu Milán 03.07.2024 

"Díky dobré práci a finanční bilanci nepotřebujeme prodávat. Jednáme vždy brzy, což je zásluha i Piera Ausilia a Daria Baccina," řekl prezident klubu Marotta. "Jak víte, už jsme podepsali smlouvy s Piotrem Zielinskim a Mehdi Taremim, takže tým je konkurenceschopný. Nyní potřebujeme dokončit přestup nového brankáře, pak bude tým připraven. Samozřejmě musíme vždy počítat s něčím neočekávaným, ale teď si nemyslím, že se stane něco většího."

"Abych byl upřímný, žádnou nabídku na Calhanoglua jsme neobdrželi, ale vítáme jeho prohlášení. Jsme hrdí, že má tento skvělý pocit sounáležitosti."

S Interem je stále spojován útočník Gudmundsson z Janova, jeho příchod ale Beppe vyvrátil. "Všichni víme, že Gudmundsson je dobrý hráč, ale náš útok je kompletní. Jednáme s nimi jen o brankáři (Josep Martinez)."

Křídelní obránce Interu se zranil na tréninku reprezentace, se kterou bojuje momentálně na Coppa America. Podle Sky Sport jde o velmi vážně zranění, které hráče vyřadí až na 5 měsíců. Buchanan si tak dost možná v tomto kalendářním roce už nezahraje.

Denzel Dumfries je poslední dobou velmi spojován s letním odchodem z Interu a hodně se mluví hlavně o zájmu anglických týmů. Nedávno 28letý Holanďan přiznal, že byl vždy jeho sen si zahrát v Premier League, ale v Interu je nadmíru spokojený a rád by zůstal.

Jeho dohodu o nové smlouvě měly zdržovat hlavně finanční problémy Suningu, který Dumfriesovi nedokázal zaručit požadované podmínky. Noví majitelé Interu však zřejmě našli správnou cestu a podle Gazzetta dello Sport je Dumfries kousek od podepsání nové smlouvy do roku 2028. Přijít by si měl na 4 mil. € + bonusy.

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy