Mistři Itálie 2023/24

Zprávy o Interu Milán 27.06.2024 

Útočník Romelu Lukaku se pořád nevyrovnal s tím, že ho Inter odmítl po té, co jednal za jeho zády s Juventusem a několik dní jeho ředitelům a hráčům nebral telefony, když už byl jeho trvalý přestup z Chelsea konečně domluvený. Jeho nepochopitelné jednání pokračuje a Inter zřejmě nemá hodně rád. Jaký paradox oproti rokům, kdy za něj hrál nebo si vynucoval v mezidobí návrat z Chelsea a prohlašoval, že první odchod z Interu byla jeho největší chyba.

Před pár dny ho požádal na Euru o autogram fanoušek Interu. Reakce hráče byla neuvěřitelná. "Před pár dny před druhým zápasem jsme byli na belgickém soustředění. Hráči vycházeli ven a Lukaku se zastavil. Zmínil jsem se, že fandím Interu," řekl fanoušek pro kanál FCIN1908 Twich. "A že jsem smutný z toho, jak jeho příběh u nás skončil. On nereagoval. Pak jsem se ho zeptal na možnost, že by se v budoucnu vrátil do Interu a on odpověděl, že nevím, co je Inter."

"Moje dcera měla dres Interu Lautara, a když jsem ho požádal, aby mi ho podepsal, odmítl to. Podepisoval dresy AC Milána, Juventusu, Bayernu - ale ne nám. Když jsme ho požádali o společnou fotku, ani o tom neuvažoval," pokračoval fanoušek. "Zastavil se, aby se vyfotil s fanouškem v dresu Juventusu Dybalou, a pak odešel."

Čestný to chlapec Romelu Lukaku. Na Euru dal zatím tři branky a ani jedna neplatila...

Jediný hráč Interu, ktorý sa lúči po základných skupinách na ME je Kristjan Asllani, ktorého Albánsko skončilo s 1 bodom v skupine posledné. V osemfinále tak stále uvidíme ešte 12 hráčov Nerazzurri

Podle většiny mediálních zdrojů včetně ověřeného Fabrizia Romano se 26letý španělský gólman Josep Martínez stane novou posilou Interu! Nerazzurri za něj Janovu vyplatí celkově 15 milionů eur.

Mehdi Taremi se za pár dní stane oficiálně hráčem Interu. Jedenatřicetiletý íránský forvard odejde z Porta coby volný hráč a podepíše dvouletou smlouvu s opcí na další rok v hodnotě 3 milionů eur za sezónu. Nyní Taremi poskytl rozhovor pro calciomercato.com:

„V Interu musí každý prokázat, že je na nejvyšší úrovni. V tomto týmu se musíte snažit být špičkovým hráčem. Existují nabídky, které nevyžadují velké rozhodování a ta od Nerazzurri byla jednou z nich. Měl jsem krátký rozhovor s Inzaghim a okamžitě jsem řekl ano, protože má o mně skvělé mínění. Hrát za Inter bude vzrušující."

"S Portem jsem měl jen jednu schůzku, abych si promluvil o prodloužení smlouvy. Vznesl jsem své požadavky a oni mi řekli ne. To byl konec. Portugalsko ale považuji za svůj druhý domov. Vzkázal jsem, že zůstanu fanouškem Porta na celý život.

Taremi okomentoval i nabídky ze Saúdské Arábie a jiných týmů z Evropy. „Nikdy jsem je nebral v úvahu, hledal jsem příležitosti k růstu, chtěl jsem jít k silným týmům. Několik klubů v Evropě projevilo zájem, ale nikdo neposlal oficiální nabídku. Kontaktovaly mě tři nebo čtyři kluby v Anglii, dva nebo tři kluby v Itálii a jeden z nejlepších klubů ve Španělsku."

Nakonec Taremi odhalil, jaké si vybere u nového zaměstnavatele číslo. "Pokud je dres s číslem 99 volné, vyberu si ho. O Fenômeno (brazilský Ronaldo) je mým idolem,“ zakončil nově příchozí útočník.

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy