Mistři Itálie 2023/24

Zprávy o Interu Milán 29.05.2024 

Cristian Chivu po třech letech odchází z pozice trenéra Primavery. Tým do 19 let nově převezme Andrea Zanchetta, který dosud vedl kategorii o rok mladší. Post trenéra U18 prozatím není obsazen. Hlavním trenérem naší U17 se stane Samir Handanovic! Půjde o první trenérskou štaci bývalé brankářské opory Interu.

Ale zpět ke Chivuovi. Zatím není jasné, kam povedou jeho další kroky. S klubem se vítěz treblu z roku 2010 rozloučil následujícími slovy: "Poděkoval jsem všem za to, co jsme spolu za posledních šest let udělali. Svou cestu jsem začal trénováním týmu do 14 let. A někteří hráči z tohoto týmu jsou stále zde v Primaveře. Jsem šťastný, že jsem je viděl růst. A doufám, že se z nich mohou stát nejlepší hráči. Tady končí moje mimořádná cesta v Interu. Vždy budu tomuto klubu děkovat. Pomohl mi realizovat mé sny."

Javier Zanetti: “Když si dám do sbírky nějaký dres, nesmí tam rozhodně chybět dres Matteo Darmiana. Je to nesmírně pracovitý a obětavý hráč. Pracuje v tichosti, ale týmu odevzdá vše.”

“Je to chlap s neuvěřitelnou profesionalitou. Zahraje téměř každou pozici. Mít nebo nemít takovéto hráče je velký rozdíl.”

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy