Aktuální ↓ zprávy ↓
Včera 21:00
Liga mistrů, ZS 5.z
BENFICA LISABON
INTER
www.eurofotbal.cz
Benfica remizovala v pátém kole skupiny C Ligy mistrů na domácím stadionu s Interem 3:3 a připsala si první bod do tabulky. Lisabonský celek si proti šetřícímu se soupeři vybudoval až třígólový náskok, když se hattrickem blýskl bývalý hráč Nerazzurri Joao Mário, přičemž na prakticky všech brankách měl výrazný podíl i Casper Tengstedt. Italský tým kontroval až po změně stran, a i když se mu úplný obrat dokonat nepodařilo, prodloužil svou sérii neporazitelnosti už na 11 utkání. Český reprezentant David Jurásek strávil zápas na lavičce náhradníků.
Zprávy a aktuality Interu Milán ze dne 20.11.2023  

Nikola Milenkovič, srbských obránce Fiorentiny: “Nejtěžší bránit je Lautara Martíneze. Nemůžete mu nechat metr místa, protože dokáže skórovat z jakékoliv pozice. Má tak výbušné nohy, jakoby v nich měl dynamit. Je tvrdý, mrštný a má skvělé zakončení. Je to hráč, který navíc umí skvěle driblovat, nikdy nevíte, na jakou stranu s míčem půjde. Takových útočníků moc není a to z něj dělá hráče na té nejvyšší úrovni. Je opravdu obtížné ho bránit.”

FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Partneři webu: Tutto Inter - Eurofotbal - Onlajny.com
Privace Policy